Internetinės svetainės privatumo politika

 

UAB „IT Nordic” („mes“ arba „mūsų“) valdo internetinę svetainę http://www.itnordic.lt („Svetainė“, „ši svetainė“, „mūsų svetainė“). Naudodami puslapį, jūs sutinkate su tam tikros informacijos rinkimu ir naudojimu pagal šią žemiau pateiktą privatumo politiką.

 

Informacijos rinkimas ir naudojimas

 

Mes galime paprašyti internetinės svetainės naudotojo pateikti tam tikrą asmeninę informaciją, kuri gali būti panaudota su jumis susisiekti ar jūsų asmenybei nustatyti.

 

Mes galime rinkti šią informaciją:

 

vardas, pavardė ir pareigos;

kontaktinė informacija, įskaitant el. pašto adresą, tel. numerį;

demografinė informacija, pavyzdžiui, pašto kodas, pomėgiai ir interesai;

kita informacija, svarbi klientų apklausai ir/ar pasiūlymams.

 

Ką darome su surinkta informacija?

 

Galime naudoti informaciją produktų ir paslaugų tobulinimui;

Galime naudoti informaciją  internetinės svetainės tobulinimui;

Galime susisiekti su jumis ;

Galime periodiškai siųsti reklaminius laiškus apie naujus produktus, specialius pasiūlymus ar kitą informacija, kuri, mūsų nuomone, jums būtų įdomi, naudojant pašto adresą, kurį jūs pateikėte;

 

 

Prisijungimo duomenys

 

Kaip ir dauguma kitų puslapių naudotojų, mes renkame informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia, kai apsilankote mūsų puslapyje (‚Prisijungimo duomenys“). Šie Prisijungimo duomenys gali apimti informaciją apie jūsų kompiuterio interneto protokolo („IP“) adresą, naršyklės tipą, naršyklės versiją, mūsų puslapio skiltis, kuriose jūs apsilankote, jūsų apsilankymo laiką ir datą, laiką, praleistą tose skiltyse ir kitą statistiką.

 

Be to, mes galime naudoti trečiosios šalies paslaugas, pavyzdžiui „Google AdWords“, „Google Analytics“ ir pan, kurios renka, tvarko ir analizuoja informaciją.

 

 

Slapukai (angl. „Cookies“)

 

Slapukai yra nedidelės duomenų rinkmenos, kuriose gali būti anonimiškas unikalus identifikatorius. Slapukai yra siunčiami į jūsų naršyklę iš internetinio puslapio ir saugomi jūsų kompiuterio kietajame diske.

 

Kaip ir daugelis kitų puslapių, mes naudojame „slapukus“ informacijai rinkti. Galite pasirinkti savo naršyklėje atsisakyti visų slapukų ar perspėti, kai siunčiamas slapukas. Tačiau, jei atsisakysite slapukų, tai gali jums trukdyti tinkamai naudotis internetinio puslapio privalumais.

 

 

 

Pakartotinė rinkodara

 

Naudojame  „Google AdWords“ pakartotinę rinkodarą siekiant reklamuoti savo puslapį internete, ypač „Google“ turinio tinkle (GDN). Šis puslapis naudoja trečiosios šalies pardavėjo pakartotinės rinkodaros sekimo slapukus, apimant ir „Google Adwords“ sekimo slapuką. Trečiosios šalies pardavėjai, taip pat ir „Google“, naudoja slapukus aptarnaujant reklamas,  remiantis mūsų puslapio lankymo istorija. Tai mums leidžia pateikti specialius pasiūlymus ir toliau reklamuoti savo paslaugas tiems, kurie jomis susidomėjo. Bet kokie surinkti duomenys naudojami remiantis mūsų privatumo politika ir „Google“ privatumo politika.

 

 

Saugumas

 

Jūsų asmeninės informacijos saugumas mums yra svarbus, tačiau nepamirškite, kad nė vienas perdavimo būdas internete ar elektroninio saugojimo metodas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciškai prieinamas priemones, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją, negalime garantuoti jos visiško saugumo.

 

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu atnaujinti ar pakeisti mūsų privatumo politiką.

 

 

Susisiekite su mumis

 

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis el. paštu [email protected]

www.itnordic.lt svetainės savininko informacija:

 

Adresas: Savanorių 192-416,

Kaunas, LT - 44151

Tel: +37061536926

El-paštas: [email protected]

 

 

 

 

Adresas: Savanorių pr. 192-416, Kaunas.

Tel.: +370 678 23444

El. paštas: [email protected]

PRADŽIA

APIE PARDAVIMŲ VALDYMĄ

KODĖL PIPEDRIVE CRM

>  KAIP PRADĖTI NAUDOTIS

KONTAKTAI